CYTRYNIAN MAGNEZU 250g

29,99 zł

CYTRYNIAN MAGNEZU 250g

More details

Trzy ziarna

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


Cytrynian magnezu jest organicznym związkiem chemicznym z grupy cytrynianów. Jest najłatwiej przyswajalną i wchłanialną formą magnezu.

Magnez jest bardzo ważnym mikroelementem, który musimy dostarczać z codzienną dietą. Jednak z magnezem wielu z nas ma problemy. Otóż konkurentem magnezu w organizmie jest inny pierwiastek, wapń. Wapń jest antagonistą magnezu, co oznacza, że działa odwrotnie niż magnez. Współczesna dieta białego człowieka została tak skonstruowana, że stanowczo za dużo w niej wapnia, przy małej ilości magnezu. Oferujemy czysty produkt. 

Składniki Cytrynian magnezu farmaceutyczny, wzór chemiczny C6H6O7Mg
Stosowanie

Zaleca się spożywanie 315mg  cytrynianu  magnezu dziennie. 0,5  łyżeczki   wsypać do szklanki, zalać letnią wodą i wypić.

Postać Proszek
Kraj pochodzenia Niemcy
Masa netto
250g
Dostępne wielkości 100g, 250g, 500g, 1000g

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu doby. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu suchym oraz niedostępnym dla małych dzieci.

Napisz opinię

CYTRYNIAN MAGNEZU 250g