BIOGENIX GLUCETYL MONSTER CAPS 120KAPS

56,99 zł

BIOGENIX GLUCETYL MONSTER CAPS 120KAPS

More details

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


L-glutamina to aminokwas o umiarkowanej aktywności anabolicznej, który wykazuje jednak silne działanie antykataboliczne. Suplementacja glutaminą pozwala więc na większy rozwój siły i masy mięśniowej. Aminokwas w postaci wolnej pozyskiwany z pokarmu lub suplementów trafia w nieznacznym stopniu do mięśni, ponieważ glutamina jest rozkładana do prostszych związków węglowych. Jeśli więc decydujemy się na suplementację tradycyjnymi preparatami, mogą one okazać się mało skuteczne. Sprawia to, że tylko wysokie dawki L-glutaminy pozwalają uzyskać pożądany efekt anaboliczny i antykataboliczny. Ponadto przekracza ona relatywnie wolno bariery biologiczne, więc dociera do mięśni stosunkowo późno, a jej duże ilości przechwytują po drodze inne tkanki wykorzystując je do zaspokojenia własnych potrzeb albo rozkładając do prostszych związków węglowych.

Przenikalność glutaminy przez błony komórkowe ulega zwiększeniu w wyniku wiązania z kwasem octowym, czyli tzw.: acetylacji. W normalnych warunkach jedynie niewielka część aminokwasu ulega przemianie do swojej aktywniejszej formy – acetyloglutaminy. Acetylacja tymczasem znacznie zwiększa i przyspiesza jej wnikanie do mięśni. Zamiast czekać aż niewielka część spożywanej glutaminy ulegnie przemianie, lepiej od razu sięgnąć po jej najaktywniejszą formę – N-acetyl-L-glutaminę. Zdecydowanie szybciej i sprawniej trafia ona do tkanki mięśniowej, skutkując lepszym efektem anabolicznym oraz antykatabolicznym.

Glutamina powinna być przyjmowana o dwóch najważniejszych porach – zaraz po przebudzeniu oraz po treningu. Właśnie wtedy aminokwas powinien jak najszybciej i w możliwie dużej dawce trafić do mięśni. Tutaj na pomoc wszystkim trenującym przychodzi BX GLUCETYL, który stanowi doskonałe źródło L-glutaminy dla organizmu.

POSTAW NA NAJMOCNIEJSZY SUPLEMENT NA RYNKU. BX GLUCETYL ZAWIERA 100%-TOWĄ N-ACETYL-L-GLUTAMINĘ, KTÓRA DZIAŁA SZYBKO I SKUTECZNIE.

BX GLUCETYL uzupełnia dietę w N-acetyl-L-glutaminę (NAG), czyli sprzężoną formę glutaminy o wysokiej biodostępności i poprawionej kinetyce działania. Zapewnia ona szybkie nasycenie organizmu glutaminą, ale też utrzymuje przez dłuższy czas jej podwyższony poziom w organizmie. Tym samym glutamina efektywniej i zdecydowanie dłużej hamuje katabolizm białek i sprzyja ich anabolizmowi. Utrzymuje również dłużej dodatni bilans azotowy w porównaniu z innymi preparatami glutaminowymi dostępnymi na rynku.

1 kapsułka BX GLUCETYL zawiera 800 mg wysokiej jakości N-acetyl-L-glutaminy.

Napisz opinię

BIOGENIX GLUCETYL MONSTER CAPS 120KAPS