BIOGENIX AAKG MONSTER CAPS® 120KAPS

59,99 zł

BIOGENIX AAKG MONSTER CAPS® 120KAPS

More details

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


AAKG Monster Caps

Monstrualna dawka Argininy!
„Monster” choć znaczy potworny to w tym wypadku absolutnie nie trzeba się tego określenia bać. Bo tylko w Monster CAPS® AAKG znajdziecie tyle argininy, że pobudzenie przedtreningowe wskoczy na nowy, wyższy „level”, dotąd nie notowany.

Aż 1250 mg AAKG w 1 „kapsie”!

Więcej argininy to bardziej wzmożona produkcja tlenku azotu (NO), co w konsekwencji wpływa na ułatwienie transportu składników odżywczych do tkanki mięśniowej, dzięki rozszerzeniu światła naczyń krwionośnych. Dodatkowo, w przypadku mięśni gładkich, działanie argininy może mieć korzystny wpływ na zapobieganie niektórym chorobom układu krążenia, takich jak stany podwyższonego ciśnienia czy zawały mięśnia sercowego.

Arginina stanowi również substrat w procesie powstawania poliamin, które stanowią nieodzowny element w trakcie syntezy białek w tkance mięśniowej.

Wysokiej jakości kapsułka, która odporna jest na uszkodzenia, pękanie, temperaturę, a jednocześnie szybko rozpuszcza się w żołądku.

Szybkie rozpuszczanie gwarantuje szybkie dostarczenie większej ilości krwi do mięśni a wraz z nią większe ilości tlenu i składników odżywczych.

Monster CAPS® to każda porcja odmierzona w farmaceutycznych warunkach i zapakowana w kapsułkę!

Napisz opinię

BIOGENIX AAKG MONSTER CAPS® 120KAPS