Amorficzna ziemia okrzemkowa DIATOMIT 250 g

21,99 zł

Ziemia okrzemkowa nazywana jest też ziemią diatomową lub diatomitem. To naturalnie występująca mineralna skała osadowa, składająca się przede wszystkim z pancerzyków okrzemek (stąd jej nazwa).

More details

Perma Guard

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


Spożywcza ziemia okrzemkowa zawiera 85% krzemionki, która jest źródłem naturalnego krzemu. Jest on bardzo ważny dla poprawnego funkcjonowania naszego organizmu. Oprócz tego zawiera wapń, sód, magnez, żelazo i inne mikroelementy. Dzięki właściwościom ściernym wykorzystywana jest w produktach takich jak pasty do zębów, peeling do twarzy i ciała.

 

Produkt jest bezpieczny dla dzieci od 12 roku życia; jego dawkowanie i docelowa dzienna porcja zależą od indywidualnych preferencji.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kraj pochodzenia USA
Masa netto 250 g
Postać Proszek
Składniki 100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego (krzemionka amorficzna)
Stosowanie DZIECI (od 12 roku życia): maksymalna dzienna porcja dla dzieci to połowa porcji osoby dorosłej czyli od 0,5 do 2,5 miarki.
Dostępne wielkości opakowań 75g, 250g, 500g
Uwagi Unikać kontaktu z oczami oraz ograniczać długotrwałe wdychanie dużych stężeń rozpylanego produktu. Nie zaleca się stosowania produktu u osób z chorobami układu oddechowego. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia.
Przeciwwskazania Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
Przechowywanie W szczelnym opakowaniu, miejscu suchym, niedostępnym dla małych dzieci.
Przeznaczenie kosmetyczne i spożywcze

Napisz opinię

Amorficzna ziemia okrzemkowa DIATOMIT 250 g