Żeń - szeń syberyjski krojony 250 g

19,90 zł

Żeń-Szeń Syberyjski - na wzmocnienie. Stosowany jest jako naturalny środek dopingujący psychicznie i fizycznie w celu podniesienia odporności organizmu na choroby i stresy, a także w celu usprawnienia procesu uczenia się, koncentracji i przypominania.

More details

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


Eleuterozydy zawarte w roślinie pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, zwiększają zdolności adaptacyjne organizmu, poprawiają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący oraz zwiększają tolerancję na stres. Ponadto nasilają i aktywują procesy odtruwania i wydalania szkodliwych metabolitów. 
 
Niekiedy żeń-szeń syberyjski zalecany jest również przy impotencji i zaburzeniach hormonalnych.
 
 
 » Uwagi dodatkowe:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu doby. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu suchym oraz niedostępnym dla małych dzieci.

Kraj pochodzeniaChiny
Masa netto250 g
PostaćSusz
Składniki100% korzeń żeń – szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus L.)
Stosowanie0,5g (1 plaska łyżeczka) produktu zalać wrzącą wodą (150ml). Pić raz dziennie.
Dostępne wielkości opakowań100 g, 250 g
PrzeciwwskazaniaDo bezpośredniego spożycia dla wszystkich grup konsumentów z wyjątkiem cierpiących na nietolerancję produktu, kobiet w ciąży, kobiet karmiących i dzieci do 18 roku życia.
PrzechowywanieW szczelnym opakowaniu, miejscu suchym, niedostępnym dla małych dzieci.
Informacja o alergenachProdukt może zawierać śladowe ilości orzechów (w tym orzechów arachidowych), migdałów, glutenu, gorczycy, sezamu i soi.
Przeznaczeniespożywcze

Napisz opinię

Żeń - szeń syberyjski krojony 250 g