Oliwa ekologiczna domowa extra virgin 0,75L

49,00 zł

Oliwa ekologiczna domowa extra virgin 0,75L

More details

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


Zdecydowanie najzdrowszy rodzaj oliwy z oliwek stanowi ta pochodząca z pierwszego tłoczenia. Tego typu wysokiej jakości oliwa extra virgin jest przede wszystkim niezwykle bogata w witaminę E. Dostarczana do organizmu w odpowiednich ilościach znacząco opóźnia ona procesy starzenia, wpływa pozytywnie na wygląd skóry i włosów, zmniejsza zmarszczki, a także wzmacnia odporność całego organizmu. Warto zwłaszcza nakładać oliwę z oliwek na włosy, dzięki czemu będą one jedwabiście miękkie, puszyste i błyszczące.

A dlaczego nasza oliwa jest taka wyjątkowa , bo pochodzi z pięknej słonecznej Grecji z miasteczka Pelopez , gdzie w rodzinnych gaju oliwnych hodowane są oliwki z których powstaje oliwa o smaku Greckiego słońca :)

Dodajesz ją do sałatek zjesz ja z chlebem z czymkolwiek a sprawi Ci to taką przyjemność , bo jej smak to prawdziwy smak Greckiej oliwy.:)

Napisz opinię

Oliwa ekologiczna domowa extra virgin 0,75L