Mąka kokosowa + Błonnik 1000g

7,50 zł

Średnioziarnista mąka kokosowa to aromatyczny produkt stworzony z myślą o osobach poszukujących zdrowej alternatywy dla mąk zbożowych. Mielony w Polsce ze starannie wyselekcjonowanych wiórek kokosowych, został odznaczony certyfikatem „Doceń Polskie” za wybitną jakość i niską cenę. Rekomendowany diabetykom.

More details

Natur Planet

New product

Nie ma punktów za ten produkt.


Do czego mąka kokosowa?

Balsamiczna faktura naszej mąki kokosowej nada wyjątkową konsystencję domowym ciastom, które staną się niezwykle syte i pożywne, a charakterystyczny, łagodnie słodki posmak sprawdzi się jako baza do naleśników i placków. Używając mąki kokosowej do wypieków, warto pamiętać, by dodawać zwiększoną ilość substancji spajających (np. jajko) oraz płynów. Dzięki dużej zawartości błonnika (24,9 g/ 100 g) mąkę kokosową stosuje się powszechnie jako zagęszczacz do zup i sosów, które uzyskają osobliwie głęboki aromat.
 

Dla kogo mąka kokosowa?

Mąka kokosową Grupy MTS poddawana jest uprzedniemu wytłoczeniu tłuszczu, dzięki czemu uzyskuje niższą zawartość kaloryczną niż mąki mielone domowymi sposobami. Niski IG potraw z mąki kokosowej oraz duża zawartość błonnika sprawia, że po naszą mąkę sięgną osoby dbające o linię, zainteresują się nią też chorzy na cukrzycę. Właściwości kokosu powinni odkryć również sportowcy, dla których ważna jest wysoka zawartość białka w spożywanych posiłkach.

*Wysoka zawartość błonnika 

Napisz opinię

Mąka kokosowa + Błonnik 1000g

6 innych produktów w tej samej kategorii: