"SUPER NOWOŚCI "

ZDROWA ŻYWOŚĆ , NATURALNE KOSMETYKI, WITAMINY SUPLEMENTY DIETY

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

PUMP XPLODE POWDER 300G Fruit Punch

59,99 zł

PUMP XPLODE POWDER 300G Fruit Punch

More details

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


PUMP XPLODE - sPUMPuj swoje mięśnie do granic możliwości!

PUMP XPLODE to absolutna nowość w podejściu specjalistów Olimp Labs tworzących przetreningowe suplementy diety. Najważniejsze to uzyskanie maksymalnej „pompy” mięśniowej.

PUMP XPLODE to połączenie precyzyjnych dawek głównych prekursorów tlenku azotu (NO), czyli AAKG i L-cytruliny, co sprawia, że produkt zagwarantuje prawdziwe uderzenie mocy i sił do wykonania najcięższego treningu. Jest to poniekąd odpowiedź Olimp Labs na zgłaszane przez Klientów problemy dotyczące suplementacji innymi tego typu stackami. 

PUMP XPLODE bez kofeiny
PUMP XPLODE nasilenie transportu składników odżywczych wraz z krwią spowoduje, że nasze mięśnie dostaną wsparcie do pokonywania barier, jakie dotychczas wydawały się niemożliwe do przełamania.

Dodatkowo, zawierający piperynę ekstrakt z pieprzu czarnego zwiększy przyswajalność pozostałych składników. Co ważne, odżywka nie zawiera kofeiny, dlatego nie będzie utrudniać zasypiania, w związku z czym, może być stosowana w godzinach wieczornych.

PUMP XPLODE to odpowiedź na to, czego szukaliście! To poprawa wytrzymałości i siły treningowej. Dlatego, w drodze do najlepszego treningu w życiu, szybko zakochasz się w swoim nowym sprzymierzeńcu!

Napisz opinię

PUMP XPLODE POWDER 300G Fruit Punch