L-CARNITINE MONSTER CAPS 120KAPS

89,99 zł

L-CARNITINE MONSTER CAPS 120KAPS

More details

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


EXTRA DAWKA 1500MG WYSOKOPRZYSWAJALNEGO WINIANU L-KARNITYNY ZAMKNIĘTA W JEDNEJ KAPSUŁCE!

Po co nam L-karnityna?

L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Uczestniczy w transporcie składników tłuszczu – kwasów tłuszczowych do mitochondriów, które stanowią naturalne „piece” energetyczne w organizmie. Transportując wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania, czyli wspomnianych już mitochondriów, umożliwia wygenerowanie ogromnej ilości energii, przez co znacznie podnoszą się zdolności wysiłkowe organizmu. A zatem efektywne zarządzanie przebiegiem wewnątrzkomórkowego utleniania wolnych kwasów tłuszczowych będzie gwarantować, że nie będą one ponownie magazynowane w postaci trójglicerydów, stymulując tym samym wzrost objętości tkanki tłuszczowej.

L-karnityna to również ważny element profilaktyki schorzeń układu krążenia oraz zaburzeń pracy mięśnia sercowego. W przypadku jej niedoboru zwiększa się ryzyko występowania takich chorób jak arytmia, zbyt niska siła skurczu mięśnia sercowego, jego niedotlenienie, czy migotanie przedsionków.

Badania kliniczne dowodzą, że suplementacja preparatami diety z dużą zawartością L-karnityny wpływa na prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego. 

L-CARNITINE Monster Caps
To suplement diety zawierający skoncentrowaną dawkę najczystszej farmakologicznej postaci winianu L-karnityny o optymalnym stopniu mikronizacji.
 Każda kapsułka produktu zawiera aż 1000 mg czystej L-karnityny, co gwarantuje efektywny przebieg szlaków metabolicznych wytwarzania energii z kwasów tłuszczowych.

Aż 1000 mg czystej L-karnityny w postaci wysoce biodostępnego winianu w jednej kapsułce!

Napisz opinię

L-CARNITINE MONSTER CAPS 120KAPS