Dermmatch produkt do zagęszczania włosów

249,00 zł

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 16 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,80 zł.


GĘSTSZE WŁOSY NATYCHMIAST

Gęstsze włosy natychmiast DermMatch to środek maskujący nadmierne wypadanie włosów oraz przerzedzone włosy. Sprawia, że stają się one grubsze i bardziej sprężyste.

Zmniejszanie siwizny na odrostach włosów. DermMatch maskuje siwe włosy na odrostach. Kosmetyk powoduje, że odstępy pomiędzy farbowaniem włosów mogą być większe, a przez to Twoje włosy mogą być mniej obciążone farbowaniem.

Intensywniejsze kolory natychmiast. Może chcesz nadać swoim włosom jedynie intensywniejszej barwy? Z DermMatch to możliwe! Po prostu wetrzyj w lekko wilgotne włosy i napusz je szczotką lub palcami. Zobaczysz jak wyblakłe włosy momentalnie nabierają koloru i wyrazu.

Naturalna grzywka. DermMatch to produkt z grupy kosmetyków zagęszczających włosy, dzięki któremu Twoja grzywka będzie wyglądać naturalnie. Produkt można nakładać stopniowo, panując podczas aplikacji nad każdym ruchem i stopniowo zagęszczając fryzurę. Zobaczysz jak pojedyncze włosy na grzywce zamieniają się w gęstą linię włosów wyglądającą jak dawniej.

Po dokonaniu zakupu prosimy o wiadomość dotyczącą wybranego koloruNapisz opinię

Dermmatch produkt do zagęszczania włosów