W związku z dużą ilością zamówień i sytuacją jaka jest w tej chwili informujemy , że realizacja zamówień będzie wydłużona.

Wszystkie zamówienia będą wysyłane .

Za zaistniałą sytuacja serdecznie przepraszamy.

PIURIF Formula A - Uniwersalna

69,00 zł

IURIF Formula A Uniwersalna


CZYŚCI WSZYSTKIE POWIERZCHNIE, SZYBY I SANITARIA


Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystko za sprawą un…

More details

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


PIURIF Formula A Uniwersalna


CZYŚCI WSZYSTKIE POWIERZCHNIE, SZYBY I SANITARIASprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystko za sprawą uniwersalnego produktu PIURIF.
 

Formula A sprawdza się w czasie czyszczenia każdego rodzaju powierzchni. Idealna do czyszczenia podłóg, muszli klozetowych, pisuarów, zlewozmywaków, armatury, szyb itd. Bez względu na to czy przecieramy biurko, lustro, wannę – nie pozostawia uciążliwych smug. Preparat zmniejsza czynnik poślizgu na powierzchni posadzki i eliminuje przykre zapachy. Systematyczne wlewanie zużytego roztworu uniwersalnej Formula A do syfonów zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Neutralne PH chroni delikatne powierzchnie, takie jak marmur czy ceramika.


Regularne stosowanie sprzyja tworzeniu organicznej warstwy ochronnej, która systematycznie walczy z zarazkami w Twoim domu.


Rozcieńczony produkt jest całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry. 


Formula A zawiera opatentowaną technologię MicroAdvanced™, czyli wyselekcjonowane bogactwo naturalnych bakterii czyszczących. To dzięki nim sprzątanie z PIURIF zamienia się w prawdziwą przygodę.


Zabawa zaczyna się wtedy, kiedy Twoja praca dobiega końca, to wówczas aktywne bakterie rozpoczynają swoją batalię z zarazkami. Z czasem pożyteczne mikroorganizmy rozścielą niewidzialny dywan czystości, biofilm, który sprawi, że każde kolejne sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze. Regularne stosowanie Formula A odmieni Twój dom na zawsze.   


Sposób użycia:


Formula A to produkt w koncentracie.


Rozcieńczyć zimną wodą.


Powierzchnie: Rozcieńczyć produkt w rozpylaczu z gamy PIURIF. Rozpylić roztwór na czyszczonej powierzchni. Przetrzeć ścierką, gąbką, szczotką, skrobakiem lub mikrofibrą. Spłukać w razie potrzeby.

Podłogi: Rozcieńczyć produkt. Nakładać ręcznie lub myjką. Spłukać w razie potrzeby. W przypadku silnego zanieczyszczenia podłogi, zastosować produkt, pozostawić na chwilę i przetrzeć. Zebrać nadmiar roztworu. Spłukać.

table_formula_a

Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.

Świeży zapach mięty pieprzowej


Pojemność koncentratu:  125 ml

Napisz opinię

PIURIF Formula A - Uniwersalna