W związku z dużą ilością zamówień i sytuacją jaka jest w tej chwili informujemy , że realizacja zamówień będzie wydłużona.

Wszystkie zamówienia będą wysyłane .

Za zaistniałą sytuacja serdecznie przepraszamy.

BOX Formula B Intensywna

72,00 zł

BOX Formula B Intensywna zawiera 2 produkty z serii PIURIF, które tworzą zestaw niepokonany w walce z brudem. Docenisz go zwlaszcza podczas walki z najbardziej uporczywym kamieniem .<br… <="" p="">

More details

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


BOX Formula B Intensywna zawiera 2 produkty z serii PIURIF, które tworzą zestaw niepokonany w walce z brudem. Docenisz go zwlaszcza podczas walki z najbardziej uporczywym kamieniem .


Zestaw zawiera:
 

  • Koncentrat PIURIF Formula B Intensywna
  • Spryskiwacz do gotowego preparatu PIURIF Formula B Intensywna
     


Dodatkowo każda osoba będąca Klubowiczem DuoLife otrzyma pakiet ulotek PIURIF wraz z BOX Formula B Intensywna


USUWA KAMIEŃ

Intensywna Formula B rozprawi się z najbardziej opornym rodzajem zabrudzeń. Idealnie czyści: zlewy, wanny, baterie ze stali nierdzewnej, odpływy, toalety, prysznice, kafelki, ceramiczne podłogi, powierzchnie akrylowe, blaty kuchenne ze stali nierdzewnej, szklane powierzchnie. Nieinwazyjnie suwa osady z mydła i kamienia kotłowego. Nie rysuje powierzchni i jest delikatna dla czyszczonych sprzętów i przestrzeni. Z Formula B utrzymasz kuchnię i łazienkę w nieskazitelnej czystości. Preparat z łatwością upora się z zabrudzeniami, które wydawały się niemożliwe do usunięcia, pozostawiając świeży, przyjemny dla zmysłów zapach.


Moc Formula B tkwi w opatentowanej technologii MicroAdvanced™, zupełnie nieagresywnej dla ludzkiej skóry. Produkt pozbawiony chemii i środków żrących jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.


Zgodny z przepisami dotyczącymi mycia wyposażenia mającego kontakt z produktami spożywczymi*


Sposób użycia


Formula B to produkt w koncentracie.

Rozcieńczyć zimną wodą. Stosować w postaci roztworu. Jeżeli zachodzi potrzeba – na chwilę pozostawić. Spłukać.
table_formula_b

Przyjemny i uniwersalny zapach

Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.


Przeciwwskazania:

Nie stosować na marmur, powierzchnie z węglanów i inne powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów.


*W takim przypadku płukanie wodą pitną jest obowiązkowe (rozporządzenie (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31.03.2004 ws. detergentów, rozporządzenie (WE) nr 1907/2006 – REACH oraz rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 ze zmianami.)

Napisz opinię

BOX Formula B Intensywna