Bezpieczeństwo Twoich danych naszym priorytetem

Oto, w jaki sposób dbamy o Twoje bezpieczeństwo podczas zakupów:

1. Korzystamy z bezpiecznych płatności online

Współpracujemy z zaufanym i popularnym na polskim rynku dostawcą bezpiecznych płatności online - Przelewy24. Jeśli wybierzesz formę płatności online, część tego procesu odbędziesz dzięki wspomnianemu serwisowi. Możesz być spokojny o Twoje dane, ponieważ z tego typu płatności korzysta większość polskich sklepów internetowych. Na pewno już nie raz miałeś okazję z nich korzystać.

przelewy24  

 

2. Szyfrujemy dane w całym naszym sklepie

Wszystkie strony w naszym sklepie, jak również wszystkie dane jakie wprowadzisz na formularzu zamówienia (imię, nazwisko, e-mail, adres, itp.) szyfrowane są dodatkowym, certyfikatem SSL przyznanym naszemu sklepowi przez zewnętrzną firmę certyfikującą. Dzięki niemu masz pewność, że wszystkie przesłane do nas dane są bezpiecznie zaszyfrowane a osoba postronna nie będzie miała do nich dostępu.

Zaszyfrowaną stronę rozpoznasz po kłódce na pasku adresu w przeglądarce oraz przedrostku https://, dokładnie jak na poniższym obrazku, przedstawiającym wygląd adresu w przeglądarce Google Chrome. Wygląd ten różni się nieznacznie w zależności od przeglądarki jakiej aktualnie używasz.

cerfyfikat ssl w naszym sklepie

 

3. Dbamy o Twoje dane osobowe - jesteśmy zgodni z GIODO-RODO

W związku z powstałym  rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO) informujemy , że dane naszych Klientów , zgodnie z obowiązującym prawem , są zgłoszone w bazie Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych . Wszelkie dane osobowe potrzebne do rejestracji zakupów przechowywane w systemie sklepu są zabezpieczone systemem ochronnym . Wszelkie dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do zrealizowania złożonych  zamówień w sklepie .

Dane naszych Klientów, zgodnie z obowiązującym prawem, są zgłoszone w bazie Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Współpraca z tym organem to dla naszych Klientów gwarancja, że bardzo restrykcyjnie przestrzegamy zasad ochrony ich danych.

giodo

 

4. Unikamy spamu

My też go nie lubimy, dzięki czemu doskonale rozumiemy jak ważne jest dla naszych Klientów brak niechcianych wiadomości. Podczas rejestracji możesz, ale nie musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie od czasu do czasu informacji o nowych produktach i promocjach przygotowanych dla stałych Klientów. W każdej będziesz mógł także taką zgodę cofnąć.