"SUPER NOWOŚCI "

ZDROWA ŻYWOŚĆ , NATURALNE KOSMETYKI, WITAMINY SUPLEMENTY DIETY

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

Poznaj zespół dbający o Twoją satysfakcję

Nasza firma
Firma ABC Dystrybucja Polska Sp. z o.o., właściciel sklepu zdrowySTRAGAN.pl, od lat działa w branży zdrowej żywności, naturalnych kosmetyków oraz suplementów diety. Dziś rozwijamy się z zamysłem aby dostarczyć naszym klientom jak najwięcej zdrowych naturalnych produktów w najwyższej jakości  . Każdego dnia wprowadzamy do naszego sklepu nowe produkty, które gwarantują najwyższa jakość . Dbamy o to bo naszymi klientami są osoby dla których odżywianie ma podstawowe znaczenie życiowe .


Naszym celem jest dobre :
Żywienie (odżywianie) - jest to proces polegający na dostarczaniu każdej żywej komórce pokarmów pobieranych w stanie naturalnym lub po przetworzeniu na różnorodne potrawy i napoje w celu utrzymania podstawowych funkcji życiowych, właściwego rozwoju i stanu zdrowia. Odżywiona musi zostać każda komórka naszego ciała. Dlatego tak ważna jest dobra jakość produktów które spożywamy.
Naszą markę i nasze produkty promuje nasz współudziałowiec Marcin Łopucki -Mistrz Świata w Kulturystyce Klasycznej.
Wiemy jak bardzo ważne jest dla sportowca każdego jakość jedzenia , jakość witamin i minerałów . Marcin Łopucki w pełni rekomenduje nasze produkty i poleca je dla każdego.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.
Informacje kontaktowe
ABC DYSTRYBUCJA POLSKA SP. Z O.O.
UL. Sienkiewicza 46/50
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Galeria Grodova
Telefon: +48 508-333-444
E-mail: sklep@abcdystrybucja.pl