Współpraca online to specjalnie przygotowana oferta, która zapewni równie trwałe rezultaty, co klasyczna opieka dietetyka – i to bez wychodzenia z domu!

Dlatego Zdrowy Stragan rozpoczął współpracę z najlepszymi dietetykami , którzy zapewnią Państwu nie tylko dobrą poradę , ale w oparciu o dostarczone wyniki badań będziecie mogli otrzymać program żywienia , wykaz produktów wspomagających chorobę na którą cierpicie.

FOODWISE to miejsce świadomych
wyborów. Naszą ofertę dedykujemy
kobietom, mamom i dzieciom zarówno
zdrowym, jak i chorym.

Tu znajdziecie program który będzie dostosowany do Waszych potrzeb, dla dorosłych , dzieci, niemowlę   kobiet w ciąży, sportowiec dla każdego porada dietetyka może wskazać i zapobiec naszym dolegliwościom zdrowotnym. 

Odpowiednie produkty zastosowane w żywieniu mogą zmniejszyć dolegliwości przy takich chorobach jak : alergie pokarmowe, dolegliwości refluksu, bóle żołądka , cukrzyca, ciśnienie i inne choroby.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertę FOODWISE , dla wszystkich osób robiących zakupy w naszym sklepie na hasło Zdrowy Stragan dostaną Państwo 10% rabatu na konsultację .

https://www.foodwise.pl/