Herbaty Liściaste na wage 

Brak produktów w kategorii.
Herbata i ciastko to wyśmienity sposób na udane popołudnie. Ale czy wiesz, że odpowiednio dobrane liście herbat i ziół mogą przynieść Ci szereg zdumiewających korzyści zdrowotnych?
Nasz Stragan oferuje obecnie 12 różnych ziół, które możesz zaparzać osobno lub mieszać wedle uznania z innym, komponując własne zestawy smakowe. Napary z herbat zdrowotnych są napojami bez kofeiny i bez kalorii, co sprawia, że są polecane na odchudzanie oraz przy problemach ze snem.
Herbata z czystka, zarówno albańskiego, jak i tureckiego, zawiera dużo polifenoli, czyli naturalnych antyoksydantów, które wykazują działanie przeciwzapalne i wzmacniające. Z kolei lapacho (pau d’arco), o orzechowo-roślinnym aromacie, jest bogate w lapachol – substancję o działaniu antybakteryjnym, przeciwwirusowym i antynowotworowym. Gojnik (Szałwia libańska) to suplement diety bogaty w bioflawonoidy, które korzystnie oddziałują na nerki, układ krwionośny i blokują syntezę histaminy, co zapewne docenią alergicy.
Każda herbata pomaga na inne dolegliwości, dlatego pytanie, jaka herbata jest najzdrowsza, wydaje się zupełnie bezzasadne. Po więcej informacji odsyłamy Cię na karty poszczególnych produktów oraz na nasz blog, gdzie znajdziesz szereg przydatnych informacji o zastosowaniu herbat zdrowotnych (m.in. jaki jest związek pomiędzy herbatą a zdrowiem, jaka herbata na co oraz kilka praktycznych wskazówek, jak odpowiednio zaparzać zioła lecznicze). Jeśli szukasz natomiast herbaty czarnej lub bardziej wysublimowanych kompozycji smakowych zajrzyj tutaj. Zerknij również na naszą ofertę pobudzających kaw.