Suplementy 

Brak produktów w kategorii.

Suplementy diety to produkty zawierający potrzebne naszemu organizmowi składniki (w szczególności witaminy oraz substancje egzogenne), których zazwyczaj nie jesteśmy w stanie dostarczyć w odpowiednich ilościach w naszej codziennej diecie. W sklepie ZdrowyStragan.pl oferujemy suplementy w różnych postaciach: tabletek, kapsułek, płynnej, a także suplementy w proszku.

Suplementy sprzedawane są w formie dającej możliwość ich łatwego i dokładnego dawkowania, zgodnie z zaleceniami podanymi każdorazowo na opakowaniu.

Pamiętajmy, że istnieje ścisła zależność pomiędzy naszym zdrowiem, jakością i długością naszego życia, a sposobem odżywiania. Do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu potrzebnych jest wiele mikroskładników, których znakomita część może być dostarczana w postaci suplementów diety.

Jako bezpośredni importer oraz jednocześnie firma konfekcjonująca, możemy zapewnić Państwu najlepsze w Polsce ceny suplementów diety oraz ich wielką różnorodność.

Podkategorie

Witaminy i minerały

Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że witaminy i minerały są nam niezbędne do prawidłowego i codziennego funkcjonowania. Człowiek większości witamin sam nie wytwarza, co oznacza, że codziennie musimy dostarczać sobie odpowiednią porcję tych składników odżywczych. Inaczej grożą nam niedobory, które mogą pociągnąć za sobą konsekwencje zdrowotne.

Oczywiście powinniśmy zbilansować odpowiednio dietę, aby dostarczyć organizmowi niezbędną dawkę witamin i minerałów każdego dnia z pożywienia. Niestety nie zawsze jest to możliwe, a wtedy z pomocą przychodzą suplementy diety.

Oferujemy Państwu szeroką gamę suplementów bogatych w niezbędne dla zdrowia witaminy i minerały. Są dostępne w różnych postaciach, dzięki czemu można wybrać produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb.