Katalog

Włączone filtry:
  Postać
  Masa netto

  Kawa Ziarnista 

  Liczba produktów: 9
  Nie ma to jak aromatyczna kawa o poranku! Bez względu na to, czy pijesz ją z mlekiem lub czarną, czy z cukrem czy bez, to od rodzaju zakupionej kawy zależeć będzie jej smak i aromat.
  Na Zdrowym Straganie wybierasz z dwóch gatunków kawy. Nasza robusta to zielona kawa o dużej zawartości kofeiny – daje potężny zastrzyk energii – dlatego dedykujemy ją tym, którzy narzekają, że „kawa na nich nie działa” a także osobom skarżącym się na ból głowy. Nieprażone, dziewicze ziarna robusty to prawdziwe bogactwo aromatycznych olejków, co daje przepiękny aromat i intensywny posmak. Brasil Santos to natomiast kawa o łagodnym smaku. Polecamy ją osobom poszukującym napoju, który nie podnosi znacząco ciśnienia – w jednej filiżance espresso będzie znajdować się około 60 mg kofeiny.
  Zarówno zieloną robustę, jak i paloną arabicę dostaniesz u nas w dwóch postaciach: kawa mielona to najlepsza opcja dla tych, którzy swój napój przyrządzają za pomocą ekspresu, kawiarki lub zaparzacza; kawa ziarnista zachowuje swój aromat na nieco dłużej, ale przydaje się jedynie tym, którzy posiadają w domu specjalistyczny młynek. Bez względu na to, na którą się zdecydujesz, u nas dostaniesz ją po cenie niższej niż w tradycyjnym sklepie.
  Właściwości i zastosowanie każdej naszej kawy znajdziesz w szczegółowym opisie danego produktu. Zajrzyj również na blog, gdzie dowiesz się m.in, jak zaparzać kawę w domu, by wyglądała i smakowała jak w kawiarni, jak prostym sposobem zrobić przepiękny wzorek na mleku (latte art) oraz w jaki sposób przygotowuje się prawdziwą kawę po turecku.
  Wyświetla 1 - 9 z 9 produktów