W związku z dużą ilością zamówień i sytuacją jaka jest w tej chwili informujemy , że realizacja zamówień będzie wydłużona.

Wszystkie zamówienia będą wysyłane .

Za zaistniałą sytuacja serdecznie przepraszamy.

Katalog

Włączone filtry:
Postać
Masa netto

Kawa Ziarnista 

Liczba produktów: 10
Nie ma to jak aromatyczna kawa o poranku! Bez względu na to, czy pijesz ją z mlekiem lub czarną, czy z cukrem czy bez, to od rodzaju zakupionej kawy zależeć będzie jej smak i aromat.
Na Zdrowym Straganie wybierasz z dwóch gatunków kawy. Nasza robusta to zielona kawa o dużej zawartości kofeiny – daje potężny zastrzyk energii – dlatego dedykujemy ją tym, którzy narzekają, że „kawa na nich nie działa” a także osobom skarżącym się na ból głowy. Nieprażone, dziewicze ziarna robusty to prawdziwe bogactwo aromatycznych olejków, co daje przepiękny aromat i intensywny posmak. Brasil Santos to natomiast kawa o łagodnym smaku. Polecamy ją osobom poszukującym napoju, który nie podnosi znacząco ciśnienia – w jednej filiżance espresso będzie znajdować się około 60 mg kofeiny.
Zarówno zieloną robustę, jak i paloną arabicę dostaniesz u nas w dwóch postaciach: kawa mielona to najlepsza opcja dla tych, którzy swój napój przyrządzają za pomocą ekspresu, kawiarki lub zaparzacza; kawa ziarnista zachowuje swój aromat na nieco dłużej, ale przydaje się jedynie tym, którzy posiadają w domu specjalistyczny młynek. Bez względu na to, na którą się zdecydujesz, u nas dostaniesz ją po cenie niższej niż w tradycyjnym sklepie.
Właściwości i zastosowanie każdej naszej kawy znajdziesz w szczegółowym opisie danego produktu. Zajrzyj również na blog, gdzie dowiesz się m.in, jak zaparzać kawę w domu, by wyglądała i smakowała jak w kawiarni, jak prostym sposobem zrobić przepiękny wzorek na mleku (latte art) oraz w jaki sposób przygotowuje się prawdziwą kawę po turecku.
Wyświetla 1 - 10 z 10 produktów