"SUPER NOWOŚCI "

ZDROWA ŻYWOŚĆ , NATURALNE KOSMETYKI, WITAMINY SUPLEMENTY DIETY

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

Katalog

Włączone filtry:

Herbaty Pakowane Expresowe 

Liczba produktów: 75
Do śniadania, do kolacji, do nauki i do pracy – dobrą herbatę można pić wszędzie i do wszystkiego. Która herbata jest najlepsza? To oczywiście zależy od Twoich upodobań. Na naszym Straganie czeka na Ciebie szeroki wybór herbat owocowych o niecodziennych smakach i aromatach. Autorskie mieszanki, na które składają się: dojrzałe owoce, herbata zielona, herbata czarna, yerba mate i aromatyczne zioła, sprzedajemy w ergonomicznych saszetkach, dzięki czemu to Ty wybierasz, jaka porcja herbaty najlepiej Ci smakuje i ile jej zaparzyć.
Nasze herbaty nie są sztucznie aromatyzowane, zawierają jedynie naturalne składniki bez konserwantów i pestycydów. Niektóre z nich są również bezkofeinowe jak np. Fitness Tea o smaku trawy cytrynowej i imbiru, inne zaś – wręcz na odwrót. Brasil Mate Roasted (prażona yerba mate o delikatnie karmelowym zapachu) zawiera sporą dawkę kofeiny, działa więc pobudzająco. Skład poszczególnych mieszanek znajdziesz w zakładce „szczegóły” na karcie wybranego produktu.
Napar herbaciany nie ma kalorii (0 kcal) – oczywiście jeżeli przygotujesz go bez cukru. Osobom, które się odchudzają lub potrzebują złagodzić kwaskowatość herbaty z cytryną, polecamy nasze niskokaloryczne naturalne słodziki. Herbaty bez aromatów oraz o działaniu prozdrowotnym znajdują się tutaj. Wyczerpujące opisy ich właściwości pomogą Ci zrozumieć jaka herbata na co działa. Jeżeli natomiast szukasz czegoś bardziej pobudzającego, obejrzyj nasze kawy.
na stronę
Wyświetla 55 - 72 z 75 produktów